Skovteknik.dk

Forside  →  Kontakt os


Kontakt os herunder

Har du spørgsmål, ønsker du materiale tilsendt eller andet så vil vi rigtig gerne høre fra dig. Udfyld formen herunder, så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt..

Navn *

E-mail *

Telefon

Besked *

Kontakt os direkte

Claus Kammer

Salg John Deere

Tlf: + 45 21423829

E-mail: Claus@skovteknik.dk

Anders Thomsen

Salg reservedele

Tlf: + 45 98432200

E-mail: anders@skovteknik.dk

Freddy Jensen

Service

Tlf: + 45 26187880

E-mail: freddy@skovteknik.dk

Steen Hjort Christensen

Service

Tlf: + 45 23473902

E-mail: steen@skovmyren.com

Jakob Møller Pedersen

Salg Rototilt

Tlf: + 45 60213829

E-mail: jakob@skovteknik.dk

Ulrik Christensen

Service / Lager

Tlf: + 45 27115558

E-mail: ulrik@skovteknik.dk

Kontor

Hånbækvej 59
9900, Frederikshavn

Tlf: 98432200